WEB SİTE TASARIMI

manisa web tasarim

 

Web Site Tasarımı

Manisa’da web site tasarımı konusunda bir çok işe imza atmış olan Alya Ajans, sizlere bu hizmetler doğrultusunda eksiksiz bir hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Sadece web sitesi tasarımı değil, bir web sitesininde sahip olması gereken tüm destek hesaplarınında kurulumunu ve ayrıca tasarımını ücretsiz bir şekilde yerine getirmeyi taahhüt eder.

 

sosyal medya manisa

 

Nedir Bu Destek Hesaplar?

Facebook

İnternet dünyasında gerek kişisel gerekse kurumsal anlamda en çok kullanılan sosyal medya aracıdır. Web sitesine özel olması gereken bir Facebook sayfanız yok ise biz sizler için sayfayı tasarımı bile birilkte oluşturuyoruz. Üstelik ücretsiz.

Instagram

Bünyenizde instagram ile ilgili çalışma arkadaşların yönetebileceği bir instagram hesabı açıyor ve bu konu ile ilgili gerekli eğitimi kendisine veriyoruz.

Twitter

Sektörünüze bağlı olarak Twitter hesabı şekilleniyor, uygun bir isim ve tasarımla Twitter hesabınız aktif hale getiriliyor.

Google Plus

Olmazsa olmazlardan Google +  hesabınızı oluşturuyoruz. Google Inc. ile sizin adınıza bizler başvuruyu yapıyor ve gerekli takibi üstleniyoruz.

 

Bir Web Sitesinde Olması Gerekenler

Mobil Uyumluluk

Site İçi Optimizasyon

Güncel Tasarım

Türkçe Admin Panel

 

 

Leave a Comment

You must be logged in to post a comment.