GOOGLE SEO

google seo manisa

 

Google Seo

 

Seo Nedir?

SEO, arama motorlarında doğal arama sonuçlarında ön sıralarda yer almak için yapılan çalışmaların tümüne verilen isimdir. Site içi ve site dışı olmak üzere Seo ikiye ayrılır. Bir sitenin başarılı olması için her iki bölümde yapılan çalışmaların eksiksiz olması gerekmektedir.

 

Neden Seo?

Bireylerin tüm soru ve ihtiyaçlarında ilk başvuru aracı olan arama motorları, doğru sonuçlar vermek adına tüm siteleri inceler ve doğru siteye yönlendirilmesi konusunda hizmet verir. Bu nedenle arama sonuçlarında ilk sırada yer almak her zaman için sitenizin daha çok ziyaret almanız için önemlidir.

 

Neden Google Seo

Bir çok arama motorunun hizmet vermesine rağmen Google konusunda liderliğini korumaktadır. İnsanlar alışkanlıklardan çok zor vazgeçibilir. Bu nedenle yapılan çalışmalar Google arama sonuçlarına odaklı yapılır ise gelecek adına daha iyi yatırımlar söz konusudur.

 

Lokal Aramalarda Seo’nun Önemi

Örnekle açıklamak gerekirse, Manisa ilinde bir sektörde hizmet veren bir işletme için yapılacak olan seo çalışması, İstanbul, Ankara veya İzmir gibi illerde yapılacak olan Seo çalışmasına göre daha avantajlıdır. Bunun en büyük etkisi Manisa’da sizinle aynı sektörde yer alan rakiplerinizin Seo çalışması yaptırmış olma ihtimali diğer büyük illere göre daha zayıftır. Bu da maliyetler anlamında büyük bir avantaj sağlar.

 

 

 

 

 

 

Leave a Comment

You must be logged in to post a comment.